Domek letniskowy nad jeziorem

Urlop w spokoju i ciszy

Serdecznie zapraszamy do rezerwowania terminów w Brzozowym Zaciszu przez cały rok. Oferujemy domek letniskowy nad jeziorem, który położony jest wśród licznych lasów i jezior. Jest to idealna okolica na odpoczynek i relaks.

Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, zachęcamy do skorzystania z naszej głównej atrakcji, jaką jest kąpiel w ruskiej bani. Kąpiele w niej, są niezwykle zdrowe i wnoszą wiele dobrego dla organizmu. Dodatkowo dysponujemy także basenem, mini plażą, meblami ogrodowymi, leżakami i hamakami, miejscem na ognisko, boiskiem do siatkówki plażowej, grillem oraz trampoliną, placem zabaw i zabawkami dla dzieci. Dzięki temu pobyt w naszym domku z pewnością nie będzie nudny.

Domek letniskowy nad jeziorem

Dla osób chcących aktywnie spędzać czas, polecamy liczne trasy rowerowe i joggingowe, a podczas zimy również dobre trasy na kuligi. Dzięki swojemu położeniu nasz domek letniskowy nad jeziorem zapewnia wiele wrażeń i pomysłów na spędzanie dnia. Zwiedzanie pobliskich atrakcji turystycznych, odpoczynek na działce czy długie spacery pozwolą każdemu na wypoczęcie. Serdecznie zapraszamy do Brzozowego Zacisza.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji dostępnych terminów.

Adres domku

Wiktorowo 16 O, 88-410 Gąsawa

Zobacz na Mapach Google