Domek letniskowy w lesie

Odpoczynek wśród szumu drzew

Domek Brzozowe Zacisze charakteryzuje się swoim położeniem wśród lasów i jezior. Znajduje się on w spokojnej i cichej okolicy, w której jedynym głosem jest szum drzew i śpiew ptaków. Nasz domek letniskowy w lesie będzie idealny dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku, odizolować się i przebywać w otoczeniu przyrody.

Domek letniskowy w lesie

Dzięki temu, że jest on położony wśród terenów leśnych, goście przyjeżdżający do Brzozowego Zacisza, mogą wybierać się na długie spacery połączone z grzybobraniem, bieganie, rower, a zimą - na kuligi. Liczne atrakcje, które znajdują się w pobliżu naszego domku, są dużą zachętą dla odwiedzających nas gości. Szeroki dostęp do plaż, jest kolejną zaletą przyjazdu właśnie do nas. To Ty decydujesz, jak chcesz spędzić swój pobyt u nas. Jeśli potrzebujesz trochę kontaktu ze światem, zapewniamy też darmowe Wi-Fi.

Na terenie domku letniskowego w lesie do dyspozycji jest: basen i ruska bania z mini plażą, boisko do siatkówki plażowej, miejsce na ognisko, grill, meble ogrodowe, zadaszony taras. Wewnątrz domku znajduje się pełne wyposażenie kuchni i łazienki oraz dwie sypialnie na parterze i cztery łóżka jednoosobowe na poddaszu.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji dostępnych terminów.

Adres domku

Wiktorowo 16 O, 88-410 Gąsawa

Zobacz na Mapach Google