Domek letniskowy z ruską banią

Skorzystaj ze zdrowej i relaksującej kąpieli

W Brzozowym Zaciszu możesz skorzystać z kąpieli w bani ruskiej, która nie tylko Cię zrelaksuje, a także pomoże zadbać o Twoje zdrowie. Kąpiel w bani ruskiej, poprawia odporność organizmu, krążenie krwi i pracę serca. Dodatkowo oczyszcza organizm z toksyn i poprawia stan skóry. Przebywając w naszym domku letniskowym z banią ruską zadbasz o swoje drowie, a także odprężysz się i poprawisz swoje samopoczucie. Szczególnie polecamy kąpiele w towarzystwie bliskich lub znajomych.

Domek letniskowy z ruską banią

Dodatkowe atrakcje i udogodnienia, które są dostępne dla gości, to boisko do siatkówki plażowej, mini plaża, basen, miejsce na ognisko, grill, zabawki dla dzieci, zadaszony i umeblowany taras oraz liczne atrakcje turystyczne dostępne w okolicy. Dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas, polecamy liczne trasy rowerowe i joggingowe lub spacerowanie po pobliskich lasach. Domek letniskowy z banią ruską jest też przyjazny dla zwierząt oraz rodzin z dziećmi. Domek jest całkowicie ogrodzony i monitorowany, dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo gościom.

Domek Brzozowe Zacisze jest przystosowany zarówno dla par, rodzin z dziećmi oraz większych grup. Niezależnie od tego w jakiej grupie planujesz spędzić swój urlop, nasz domek będzie idealny dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji dostępnych terminów.

Adres domku

Wiktorowo 16 O, 88-410 Gąsawa

Zobacz na Mapach Google