Domek wypoczynkowy dla rodziny

Zaplanuj rodzinny urlop

Planujesz rodzinny urlop? Zastanawiasz się czym zaskoczyć swoje dzieci? Wybierz domek w Brzozowym Zaciszu i przeżyj niepowtarzalny pobyt.

Domek wypoczynkowy dla rodziny posiada w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę dodatkowo wyposażoną w pralkę, suszarkę, żelazko i deskę do prasowania, a także dwie sypialnie na parterze i 4 łóżka jednoosobowe na poddaszu. Salon jest wyposażony w stół dla ośmiu osób, sofę, kredens i telewizor. Na terenie domku posiadamy także zabawki dla dzieci.

Domek wypoczynkowy dla rodziny

Wielką frajdę sprawi dzieciom kąpiel w basenie i ruskiej bani, mini plaża tuż obok niej oraz trampolina i plac zabaw. Wypoczywającym oferujemy także: miejsce na ognisko oraz boisko do siatkówki plażowej, a zadaszony taras i altanka pozwolą na spożywanie posiłków na świeżym powietrzu oraz odpoczynek bez względu na pogodę. Nasz domek wypoczynkowy dla rodziny akceptuje także zwierzęta.

W okolicy znajduje się wiele lasów i jezior, które pozwolą na długie spacery połączone z grzybobraniem, jazdę rowerem, bieganie i odpoczynek. Szczególnie warto zobaczyć także atrakcje turystyczne. Są nimi: Głaz narzutowy w Annowie , Źródło Św. Huberta w Wiktorowie, Aleja Modrzewiowa w Szczepankowie, Muzeum Archeologiczne w Biskupinie, Muzeum Kolejki Wąskotorowej w Wenecji koło Żnina, Muzeum Ziemi Pałuckiej w Żninie.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji dostępnych terminów.

Adres domku

Wiktorowo 16 O, 88-410 Gąsawa

Zobacz na Mapach Google