Domek wypoczynkowy ośmioosobowy

Grupowy odpoczynek

Brzozowe Zacisze to całoroczny domek, który idealnie sprawdzi się dla większych grup. Jeśli posiadasz dużą rodzinę lub lubisz podróżować w gronie znajomych, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego domku.

Domek wypoczynkowy ośmioosobowy znajduje się w Wiktorowie, gmina Gąsawa. Otoczony jest licznymi lasami, a w pobliżu znajduje się wiele jezior i plaż. Brzozowe Zacisze to miejsce, w którym możesz zrelaksować się słuchając śpiewu ptaków i szumu drzew, a także podczas kąpieli w basenie i bani ruskiej. Dla grup, które odwiedzają nasze miejsce, posiadamy wiele atrakcji i udogodnień, które umilą pobyt.

Domek wypoczynkowy ośmioosobowy

Do dyspozycji mają Państwo basen, ruską banię z mini plażą, boisko do siatkówki plażowej, miejsce na ognisko, grilla, altankę, zadaszony i umeblowany taras i dodatkowe meble ogrodowe, a dla dzieci: trampolię, plac zabaw i zabawki. Obiekt jest całkowicie ogrodzony, dzięki czemu zwierzęta będą również mile widziane.

Wewnątrz domku znajduje się duży, ośmioosobowy stół, który pozwoli gościom na wspólne posiłki i rozmowy. W domku znajduje się w pełni wyposażona kuchnia i łazienka, a także dwie sypialnie na parterze oraz cztery łóżka jednoosobowe na poddaszu. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji dogodnych dla Państwa terminów.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji dostępnych terminów.

Adres domku

Wiktorowo 16 O, 88-410 Gąsawa

Zobacz na Mapach Google