Domek wypoczynkowy rowery

Aktywny urlop w Brzozowym Zaciszu

Lubisz aktywnie spędzać czas? Szukasz miejsca, w którym bez problemu będziesz mógł biegać, jeździć rowerem czy spacerować? Domek Brzozowe Zacisze będzie idealnym miejscem właśnie dla Ciebie. Zapewniamy pobyt w miejscu, które jest otoczone lasami, a w okolicy około jednego kilometra znaleźć można liczne plaże. W pobliżu domku znajdują się leśne trasy rowerowe i joggingowe, a w sezonie zimowym jest wiele dobrych tras na kuligi. W naszym domku wypoczynkowym rowery nawet na miejscu masz możliwość aktywnie spędzać swój urlop, dzięki plażowemu boisku do siatkówki.

Domek wypoczynkowy rowery

Polecamy także odwiedzenie kilku atrakcji turystycznych, które znajdują się w pobliżu naszego domku wypoczynkowego. Są nimi głównie: Głaz narzutowy w Annowie , Źródło Św. Huberta w Wiktorowie, Aleja Modrzewiowa w Szczepankowie, Muzeum Archeologiczne w Biskupinie, Muzeum Kolejki Wąskotorowej w Wenecji koło Żnina, Muzeum Ziemi Pałuckiej w Żninie.

Jeśli chcesz wybrać się do nas z osobami, których nie do końca przekonuje aktywnie spędzanie urlopu, to nie musisz się nad niczym zastanawiać. Nasz domek oferuje kąpiele w basenie i ruskiej bani, mini plażę, altankę, zadaszony taras oraz liczne meble ogrodowe, leżaki i hamaki.

Jeśli jesteś miłośnikiem zwierzaków, to jak najbardziej możesz zabrać je ze sobą. Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji dostępnych terminów.

Adres domku

Wiktorowo 16 O, 88-410 Gąsawa

Zobacz na Mapach Google