Domek wypoczynkowy trasy rowerowe

Aktywny urlop w Brzozowym Zaciszu

Lubisz aktywnie spędzać czas? Szukasz miejsca, w którym bez problemu będziesz mógł biegać, jeździć rowerem czy spacerować? Domek Brzozowe Zacisze będzie idealnym miejscem właśnie dla Ciebie. Zapewniamy pobyt w miejscu, które jest otoczone lasami, a w okolicy około jednego kilometra znaleźć można liczne plaże. W pobliżu domku znajdują się leśne trasy rowerowe i joggingowe, a w sezonie zimowym jest wiele dobrych tras na kuligi. W naszym domku wypoczynkowym trasy rowerowe nawet na miejscu masz możliwość aktywnie spędzać swój urlop, dzięki plażowemu boisku do siatkówki.

Domek wypoczynkowy trasy rowerowe

Polecamy także odwiedzenie kilku atrakcji turystycznych, które znajdują się w pobliżu naszego domku wypoczynkowego trasy rowerowe. Są nimi głównie: Głaz narzutowy w Annowie , Źródło Św. Huberta w Wiktorowie, Aleja Modrzewiowa w Szczepankowie, Muzeum Archeologiczne w Biskupinie, Muzeum Kolejki Wąskotorowej w Wenecji koło Żnina, Muzeum Ziemi Pałuckiej w Żninie.

Jeśli chcesz wybrać się do nas z osobami, których nie do końca przekonuje aktywnie spędzanie urlopu, to nie musisz się nad niczym zastanawiać. Nasz domek oferuje kąpiele w basenie i ruskiej bani, mini plażę, altankę, zadaszony taras oraz liczne meble ogrodowe, leżaki i hamaki.

Jeśli jesteś miłośnikiem zwierzaków, to jak najbardziej możesz zabrać je ze sobą. Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji dostępnych terminów.

Adres domku

Wiktorowo 16 O, 88-410 Gąsawa

Zobacz na Mapach Google